מתי נכון לקחת הלוואה? ואיך נשיג את התנאים הטובים?

מתי נכון לקחת הלוואה? ואיך נשיג את התנאים הטובים?

מתי נכון לקחת הלוואה? ואיך נשיג את התנאים הטובים?

לפני כמה שבועות פנה אליי גבי מבית שמש "אני חייב להשיג בשבועות הקרובים סכום כסף גדול וחשבתי לקחת הלוואה. אמנם אני מצליח להתנהל כלכלית בצורה טובה, אבל אני מתלבט האם אצליח לעמוד בתשלומים כל חודש או שרק אגדיל את המינוס?

כנסו להצעה שהבאתי לו

מתי נכון לקחת הלוואה? ואיך נשיג את התנאים הטובים?

🏦 לפני כמה שבועות פנה אליי גבי מבית שמש "אני חייב להשיג בשבועות הקרובים סכום כסף גדול וחשבתי לקחת הלוואה. אמנם אני מצליח להתנהל כלכלית בצורה טובה, אבל אני מתלבט האם אצליח לעמוד בתשלומים כל חודש או שרק אגדיל את המינוס?

מהו גובה סביר לריבית ומתי אשלם כסף מיותר רק בגלל שעכשיו אני זקוק להלוואה?

אני רוצה לתת לכם טיפים כמנהל בבנק לשעבר

איך לוקחים הלוואה בצורה נכונה?"

כשאנחנו לוקחים הלוואה, עלינו לבדוק כמה דברים:

תזרים חודשי 🪙
נתחו את ההוצאות וההכנסות שלך, כדי להבין באיזה סכום תוכלו לעמוד בחודש

הלוואות קודמות 🤦‍♂️
בידקו האם יש לכם הלוואה קודמת, במידה ויש כדאי לאחד את הסכום לכדי החזר אחד על מנת לא להיגרר לגלישה מעבר ליכולת ההחזר שלכם ולמינוס מיותר.

בדיקת סכום ההלוואה🫰🫰
חשוב לוודא את הסכום המדויק שאתם צריכים , כדי שלא תבקשו הלוואה שלא תספיק או לחילופין לקחת סכום מיותר.
דבר נוסף, במקרה שתזדקקו לקחת הלוואה נוספת בעוד תקופה מומלץ לשלב את שתי ההלוואות יחד ולא להסתכן בחוסר אישור או החזר נוסף שיקשה על התזרים.

איך נקבל את הריבית הטובה ביותר?🥳🥳🥳

לפני שתפנו לבנק, כנסו לגוגל וכתבו את המילים "תנאים ללקוחות חדשים", תקבלו את המבצעים של הבנקים האחרים. רואים את הצעת הריבית של הבנק המתחרה? את זה בדיוק אתם הולכים לבקש!

🏆 טיפ של שחר 🏆

פנו אל הבנק, בקשו הלוואה, בדקו שההחזר נפרס לתקופה שמתאימה לכם ותדרשו בדיוק את הריבית שמקבלים בבנק השני. במידה וזה לא עובד גשו לבנק השני וניידו את החשבון.

אנחנו בעולם שבלחיצת כפתור כל החשבון עובר לבנק אחר . הבנקים מפחדים מאוד מהנטישה שלכם, הם מרוויחים ממכם ולכן רוצים אתכם מאד.

רגע לפני המעבר לווטסאפ,
נשמח אם תמלא את הפרטים: