לקיחת משכנתא היא אירוע עם השלכות לשנים קדימה

אל תוותרו
על הליווי
של המומחים!

הכירו את המתכון למשכנתא מנצחת

הכירו את המתכון למשכנתא מנצחת:

תמהיל נכון

לכל אחד מאיתנו יש יכולות החזר ותשלום שונות, על מנת ליצור משכנתא שתשרת אתכם נכון גם בעוד חמש שנים ויותר, אנו יודעים לבנות עבורכם תמהיל מותאם אישית שימנן את החזרי הקרן והריבית בצורה חכמה.

נקודות שינוי חכמות​

כעת אתם רוצים להוציא משכנתא לנכס שאתם רוצים לקנות, אבל בעוד כמה שנים יתכן ותרצו למחזר או להגדיל את המשכנתא כדי להרחיב את ההשקעה או למנף את הכסף, זו נקודה שרבים לא שמים לב אליה ומשלמים על כך עשרות אלפי ש"ח מיותרים. אנחנו יודעים להביא לכם משכנתא חכמה ומתוכננת מראש.

ריביות מעולות​

כולם חושבים שריביות הינן הפרמטר היחיד או הראשוני, אך כשמבינים לעומק את הנתונים, רואים שריביות נמוכות תלויות ביכולות ההחזר ובתמהיל נכון בחלוקת ההחזר. על מנת להשיג ריביות טובות אנו יודעים לאיזה בנק וסניף לפנות, ולהשתמש בכוח שלנו כמשרד ליווי משכנתאות גדול, שיודע לכופף את הבנקים ולהשיג עבורכם את הריביות הטובות ביותר.​

למה משכנתא לא לוקחים לבד?

היום כולם יודעים, לקיחת משכנתא היא אירוע מורכב ועתיר השלכות. לכן, משכנתא – לא עושים לבד. באירוע מורכב כמו לקיחת משכנתא, אתם חייבים לצידכם כוח חזק ומקצועי שידע לכופף את המערכת הבנקאית ולהשיג עבורכם את התנאים האופטימליים.
מומחה המשכנתאות שחר וולף מנכ"ל וולף פיננסים, כיהן במשך 12 שנה כמנהל סניף בבנק דיסקונט ומכיר את המערכת הבנקאית מבפנים. כעת, כמנכ"ל החברה המובילה במשכנתאות הוא מחזיק בכוח עצום מול הבנקים – כוח שעובד בשבילכם!

התהליך

אישור עקרוני למשכנתא
אתם מספקים לנו את המסמכים הנדרשים, אנחנו מבצעים עבורכם בדיקה מול הבנק ומשיגים אישור עקרוני למשכנתא
חתימת חוזה לרכישת הדירה
אתם מספקים לנו את המסמכים הנדרשים, אנחנו חותמים חוזה מול הקבלן או מוכר הדירה
מפגש אפיון צרכים ותכנון משכנתא
אנחנו נפגשים בספה שלכם בזום או אצלנו במשרד, ומכינים לכם משכנתא הכי טובה ומותאמת לצרכים שלכם, נדבר על הרכב המשכנתא שלכם, כמה אתם יכולים ורוצים להחזיר בחודש, נדבר על מדד המחירים לצרכן, על מדד תשומות הבניה
מכרז ריביות
אנחנו ניתן לבנקים להתחרות על המשכנתא שלכם ונדרוש עבורכם את הריבית שבאמת מגיעה לכם
שמאות
אנחנו נשיג לכם מהבנק את רשימת השמאים המקובלת עליו, אתם תזמינו את השמאי להעריך את הדירה
חתימות בבנק
מגיעים לבנק וחותמים על תנאי המשכנתא שהשגנו עבורכם
ביטוח
אתם מחליטים מול איזו חברה לסגור את ביטוח המשכנתא והנכס
קבלת הכספים
כספי המשכנתא מועברים למוכר/קבלן בפעימות או בפעם אחת לפי בקשתכם

לפרטים נוספים: